24.04.2024
Publikacja: Przedsiębiorca za wjazd na jego posesję może ustanowić opłatę – opinia eksperta radcy prawnego Jędrzeja Klatki z Katowic- Dziennik Gazeta Prawna
31.03.2017
W dniu 28 lutego 2017 r. na łamach Dziennika Gazety Prawnej ukazał się artykuł pt. „Przedsiębiorca za wjazd na jego posesję może ustanowić opłatę , w którym radca prawny Jędrzej Klatka z Katowic udziela opinii eksperckiej w kwestii opłat dotyczących wjazdu na posesję przedsiębiorcy.
W dniu 28 lutego 2017 r. na łamach Dziennika Gazety Prawnej ukazał się artykuł pt. „Przedsiębiorca za wjazd na jego posesję może ustanowić opłatę”, w którym radca prawny Jędrzej Klatka z Katowic udziela opinii eksperckiej w kwestii opłat dotyczących wjazdu na posesję przedsiębiorcy.

Masz pytania?
Skontakuj się
11.03.2024
Miasta chcą pieniędzy z funduszu autobusowego. Opinia eksperta radcy prawnego Jędrzeja Klatki
16.02.2024