Jaki jest maksymalny okres ważności przyrzeczenia wydania koncesji (promesy)? | Kancelaria Radców Prawnych Klatka i Partnerzy Katowice

Jaki jest maksymalny okres ważności przyrzeczenia wydania koncesji (promesy)?

Zgodnie z art. 60 ust. 3 ustawy z dnia 2 lipca 2004 r. o swobodzie działalności gospodarczej (t. j. Dz. U. z 2010 r. nr 220, poz. 1447 ze zm.) organ koncesyjny wydając promesę ustala okres jej ważności (obowiązywania). Ustawodawca wskazał, że okres jej ważności nie może być krótszy niż 6 miesięcy. Przepis powyższy wyznacza jedynie minimalny okres, na który promesa może być wydana, brak natomiast ustalenia okresu maksymalnego.

Masz pytania?

Skontaktuj się z naszym ekspertem

/
/

Udostępnij

Skomentuj

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Email addresses will be obfuscated in the page source to reduce the chances of being harvested by spammers.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Kategorie