Jaki jest maksymalny okres ważności przyrzeczenia wydania koncesji (promesy)?

14.07.2011

Zgodnie z art. 60 ust. 3 ustawy z dnia 2 lipca 2004 r. o swobodzie działalności gospodarczej (t. j. Dz. U. z 2010 r. nr 220, poz. 1447 ze zm.) organ koncesyjny wydając promesę ustala okres jej ważności (obowiązywania). Ustawodawca wskazał, że okres jej ważności nie może być krótszy niż 6 miesięcy. Przepis powyższy wyznacza jedynie minimalny okres, na który promesa może być wydana, brak natomiast ustalenia okresu maksymalnego.

Masz pytania?

Skontakuj się

04.11.2020

Czy będzie podlegała podatkowi dochodowemu od osób fizycznych sprzedaż nieruchomości przed upływem 5 lat od dnia zwrotnego przeniesienia własności nieruchomości ?

09.04.2020

Publiczny transport zbiorowy w czasie epidemii

02.04.2020

Zwrot opłat za odwołane wycieczki z powodu Koronawirusa.

Więcej aktualności